Sport

Turnieje, ligi, treningi... to inicjatywy, które chcemy rozwinąć na naszej kręgielni. Rywalizację sportową otworzył konkurs: Wto-Śro Granie!

Wto-Śro! - Wyniki drugiej edycji

Od 16 października do 19 grudnia włącznie, w każdy wtorek i środę wystarczyło zagrać w kręgle i zgłosić swój najlepszy wynik do rankingu. Konkurs trwał 10 tygodni, a każdy tydzień przynosił aktywnym graczom dodatkowe 10 pt premii. Można było zebrać dodatkowych 100 pt!

Nagrody za piersze trzy miejsca to: nowoczesny tablet oraz kupony na grę w bowling. Nagroda niespodzianka to sprzęt RTV.

Zwycięskie podium (zobacz cały ranking)
 1. Sebastian Miszker
  300 pt.
 2. Mateusz Korasiak
  272 pt.
 3. Maciej Niemczura
  271 pt.

Wto-Śro! - Wyniki pierwszej edycji

Konkurs trwał całe wakacje. Konkurencja była mocna, aby wygrać, trzeba było rzucić aż 218 punktów! Zapraszamy do obejrzenia galerii z rozdania nagród.

Nagrodami za piersze trzy miejsca były: konsola Sony PSP i kupony na grę w bowling. Nagrodą niespodzianką był odtwarzacz DVD - wylosowała ją Karolina Piekarska

Zwycięskie podium (zobacz cały ranking)
 1. Przemysław Woźniak
 2. Sebastian Miszker
 3. Mateusz Korasiak

Treningi

USBC Coaching Nasza kręgielnia spełnia wymaga- nia gry sportowej. Z myślą o tych, którzy do bowlingu podchodzą sportowo, albo tylko chcą poprawić swoje umiejętności, nawiązaliśmy współpracę z trene- rem certyfikowanym przez USBC.

Umów się na trening!

 • Popraw swoje wyniki i kondycję fizyczną
 • Naucz się czegoś nowego
 • Zaimponuj znajomym
Kontakt
Wiktor Roś - USBC Bronze Level Coach
Telefon
660 347396
Email

Copyright © 2012
Bowling Club & Żywiecki Pub Jastrzębie